Kripto Para borsası Binance Kapandı mı?

Kripto Para borsası Binance Kapandı mı?

En gelişmiş kripto para borsaları arasında yer alan binance.com a son günlerde sağlıklı bir erişim sağlanamıyor. Binance’ e erişim saatlaerdir kapalı.

Binance, yüzlerce kripto parayı alıp satabileceğiniz, hızlıca işlem yapmanıza olanak tanıyacak kadar likit bir piyasa avantajı sunan dünyanın en büyük kripto para borsalarından biridir. Özellikle altcoinlerin de artık tanınmaya başlanması ve yatırımcılar tarafından altcoinlere olan talebin artmasıyla beraber Binance dünyanın en büyük coin borsası olma yolunda ilerlemeye devam etmektedir. Çünkü Binance borsası üzerinde bulunan altcoin çeşitliliği birçok borsa tarafından sağlanamamaktadır.

Kullanımı en kolay coin borsası olması nedeniyle Türkler arasında çok popüler olan binance aynı zamanda hızlı bitcoin transferi ile göz doldurmaktadır. Basit ve ileri seviye olmak üzere 2 farklı arayüz sunan bu bitcoin borsasının aynı zamanda mobil app’ i de bulunmaktadır.

Binance Kapandı mı?

Bütün bunların yanı sıra kullanıcıların binance.com a ulaşamaması akıllara binance.com kapanıyor mu? İşlemleri askıya mı aldı  gibi soruları getiriyor. Bir süredir siteye ulaşamayan kullanıcılar yatırımları için endişeleniyor . Bitcoin ve altcoinlerdeki hızlı düşüş binance.com u da olumsuz etkilemiş olabilir mi ? sorularına cevap olarak Binance ekibi;

“Kullanıcılarda ve ticaret hareketliliğinde yaşanan ciddi artış dolayısıyla Binance’in sistem güncellemesini genişletmesi gerekiyor ve (güncellemenin) 17:00 TSİ‘de bitmesi bekleniyor.”

“Bu süreç zarfında para çekme ve ticaret işlemleri askıya alınacak. Rahatsızlık için özür diler; sabrınız için teşekkür ederiz.”

açıklamasını yaptı.

Sistemin 17.00 da açılacağı düşünülürse şuana kadar kapalı olduğu saatlerler birlikte 15 saate yakın bir süre boyunca kapalı olmuş olacak.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir