2030 yılından geldiğini söyleyen ‘zaman yolcusu’ Noah, yalan makinesi testinden geçti

Yalan Makinesinden Geçmeyi Başardı!

Apex Tv isimli youtube kanalında yayınlanan bir video çok konuşulmuştu. Noah takma isimli bir genç 2030 yılından gediğini ve ‘zaman yolcusu‘ olduğunu ciddi şekilde dillendirmişti. Genç adam geleceğe dair birçok bilgi verse de inanılması mümkün olmayan bir durum olduğu için sürekli yalanlanıyordu. Amacının insanları kandırmak olmadığını söyleyen Noah yalan makinasıyla teste girmeyi kabul etti. İnanılmaz bir şekilde bu testten de geçti.
Noah lakaplı genç önce 2021 yılına gönderildiğini ardından ise 2017 ye gönderildiğini söylüyor ve bu zaman diliminde sıkıştığını iddia ediyor. Gelecekten de bilgiler vermeyi ihmal etmeyen  Noah 2020 yılında Donald Trump ın yeniden seçileceğini, ev işlerinde robotların kullanılmaya başlandığını, bitcoin kullanımının da yaygınlaşacağını söylüyor. 2028 yılında insanların Mars a yolculuk yapacağını da söyleyen Noah, zamanda yolculuğunda bu yılda gerçekleşeceğini, birçok kanser türünün tedavisinin artık mümkün olacağını belirtiyor. Yapay zekanın gelişeceği ve insan hayatında önemli bir yer tutacağı da Noah ın iddiaları arasında.

Aslında 50 yaşında olduğunu ama bir ilaç sayesinde 25 göründüğünü söyleyen Noah isimli genç anoreksiya ve depresyon gibi rahatsızlıklar geçirdiğini söylüyor. Bu olayı saçma bulanlar tarafından ise durum, kendini o kadar inandırmış ki yalan makinesini geçti şeklinde yorumlanıyor. İşin sonu nereye varır bilinmez. Fikirlerinizi yorum olarak bizimle paylaşabilirsiniz..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir